0% úrok při nákupu na splátky s CETELEM
K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače » Periferie a doplňky » Síťové prvky » Switche a routery » 1000 Mbit (Gigabit)

TP-LINK TL-SL3428 switch 24+4G 19"rackmount

DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: skladem do 48 hodin
Garance doručení: Garance doručení do Vánoc garance doručení do Vánoc
Kód:345127 (P/N: TL-SL3428)
Výrobce: TP-LINK
Záruční doba: 60 měs.
Na splátky: od 249 Kč měsíčněCetelem
Více informací o splátkách
4 983 Kč s DPH
4 119 Kč bez DPH
 ks 

Poplatek: Cena již zahrnuje autorský a recyklační poplatek 2 Kč s DPH.

Podrobný popis (TP-LINK TL-SL3428 switch 24+4G 19"rackmount)

TP-LINK TL-SL3428 je kvalitní a spolehlivý switch TP-Link s kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do menších a středně velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 100 Mbps a dvojicí portů s rychlostí až 1 Gbps pro propojení s dalšími prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno dvojicí nezávislých portů SFP a rozhraním RJ45 pro nastavení. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Parametry a specifikace: Hardware Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Rozhraní 24 10/100Mbps RJ45 porty (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX) 4 10/100/1000Mb/s RJ45 porty (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX) 2 100/1000Mbps SFP sloty 1 Console Port Network Media 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m) 1000BASE-X: MMF, SMF Rozměry (š xhxv) 17.32
8.7
1.73 in. (440
220
44 mm) Chlatení: Fanless Napájení 100 ~ 240VAC, 50/60Hz Výkon Bajtů / Backplane: 12.8Gbps MAC Address Table: 8k Paketů: 9.5Mpps rychlost forwardování Jumbo Frame: 10240 Bytes Softwarové funkce L2 Funkce IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin, které obsahují 8 portů v jedné skupině) Spanning Tree STP / RSTP / MSTP Port izolace BPDU filtrování / guard TC / Root chránit Loop back detekce 802.3x Flow Control Správa: podpora 802.1p / DSCP Priority podpora 4 prioritní fronty Fronta plánování: SP, WRR, SP + WRR Port/Flow- založené Omezení rychlosti Voice VLAN VLAN: Podpora IEEE802.1Q s 4K VLAN skupin a 4K videí Port / MAC / protokol-based VLAN GARP / GVRP Správa konfigurace VLAN Access Control List: L2 ~ L4 balíček filtrování na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP / UDP porty, 802.1p, DSCP, protokolu a VLAN ID Časový rozsah Zabezpečení: IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X Port / MAC Based autentizace, Radius, Guest VLAN DoS obrany Dynamic ARP inspekce (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast / Multicast / Unknown-unicast Storm Control Správa: Web-based GUI a CLI SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a TP-LINK soukromých MIB RMON (1, 2, 3, 9 skupin) DHCP / BOOTP klient, DHCP Snooping, DHCP Option82 CPU Monitoring Port Mirroring Nastavení času: SNTP Integrovaný NRP / NTDP funkce Firmware Upgrade: TFTP a Web Systém Diagnose: VCT Syslog & Public MIB Ostatní Certifikace CE, FCC Obsah balení Switch; Power Cord, Instalační příručka, Resource CD, Rackmount Kit, gumových nožiček Systémové požadavky Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® nebo Linux. Prostředí Provozní teplota: 0 ~ 40? (32 ~ 104?); Skladovací teplota:? -40 ~ 70? (-40? ~ 158?) Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Potřebujete poradit s nákupem?

Pavel Moravec Pavel Moravec
Po-Pá 8:00-16:30
+420 558 847 311
pavel.moravec@j-m.cz
ICQ: 583642032





 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Diskuze TP-LINK TL-SL3428 switch 24+4G 19"rackmount

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Vánoční tipy
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
10.12.2016
*****
můžeme se spolehnout, že zboží v pořádku a rychle dorazí KKK
09.12.2016
*****
Dobrá komunikace,rychlost v dodání Alena
09.12.2016
*****
Spokojenost
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2016 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH