K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/ST

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m

Dostupnost: dočasně nedostupné
Kód:451905
Výrobce: OEM
Záruční doba: 2 roky
392 Kč s DPH
324 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m)

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Potřebujete poradit s nákupem?

Pavel Moravec Pavel Moravec
Po-Pá 8:00-16:30
+420 558 847 311
pavel.moravec@j-m.cz
ICQ: 583642032





 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Diskuze Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 12m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2016 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH