K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/SC

DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 3m

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Garance doručení: Garance doručení do Vánoc garance doručení do Vánoc
Kód:485185
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
247 Kč s DPH
204 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 3m)

Optický patchkabel LC/SC

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 3m[ENG]


Optical patchcable LC/SC

- multimode
- 62.5/125
- 1Gbit/s

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Potřebujete poradit s nákupem?

Pavel Moravec Pavel Moravec
Po-Pá 8:00-16:30
+420 558 847 311
pavel.moravec@j-m.cz
ICQ: 583642032





 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Diskuze DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 3m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2016 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH