K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače » Notebooky a příslušenství » Příslušenství » Baterie do notebooků » Toshiba

2-Power baterie pro TOSHIBA Satelite 1700 series/4500mAh, 9,6 V

Dostupnost: dočasně nedostupné
Kód:645390 (P/N: CBH0738A)
Výrobce: 2-Power
Záruční doba: 24 / 12 měsíců - nižší při nákupu na firmu
1 332 Kč s DPH
1 101 Kč bez DPH
 ks 

Poplatek: Cena již zahrnuje autorský a recyklační poplatek 5 Kč s DPH.

Podrobný popis (2-Power baterie pro TOSHIBA Satelite 1700 series/4500mAh, 9,6 V)

V baterií jsou použité články SAMSUNG!
Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače
Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie.
Počet článků: 9 Cells
Napětí: 10,8 V
Kapacita: 4400 mAh
Váha: 375 g
Rozměry: 174 mm x 70 mm x 18 mm
Tvár: Rectangular

KOMPATIBILITA
Baterie je plně kompatibilní s následujícími produktovými čísly:

B404
PA2487
PA2487U
PA2487UG
PA2487UR
PA2487UR-G PA2487URG
PA2487URN
PA3107U
PA3107U-1BAS
PA3107U-1BRS
PABAS011


Baterie je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:

Toshiba Dynabook GTR590
Toshiba Dynabook Satellite 1800
Toshiba Dynabook Satellite 1850
Toshiba Dynabook Satellite 1860
Toshiba Dynabook Satellite 1870
Toshiba DynaBook T2
Toshiba DynaBook T2/485PMC
Toshiba DynaBook T2/485PRC
Toshiba DynaBook T3
Toshiba DynaBook T3/410PME
Toshiba DynaBook T3/480CME
Toshiba DynaBook T4
Toshiba DynaBook T4/410PME
Toshiba DynaBook T4/495CME
Toshiba Dynabook T5
Toshiba DynaBook T5/512CME
Toshiba DynaBook T5/X16PME
Toshiba DynaBook T6
Toshiba DynaBook T6/ 518CDE
Toshiba DynaBook T6/518CDE
Toshiba DynaBook T6/518CME
Toshiba Satellite Pro 1800
Toshiba Satellite Pro 2100
Toshiba Satellite Pro 2100-200Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-200Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-201Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-203Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-203Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-220Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-220Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-221Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-221Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-401Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-402Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-403Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-403Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-404Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-404Ec
Toshiba Satellite Pro 2100-405Eb
Toshiba Satellite Pro 2100-405EG
Toshiba Satellite Pro 2100-405EU
Toshiba Satellite Pro 2100-406Eb
Toshiba Satellite Pro 400
Toshiba Satellite Pro 400
Toshiba Satellite Pro 400CDT
Toshiba Satellite Pro 400CS
Toshiba Satellite Pro 405
Toshiba Satellite Pro 405CDT
Toshiba Satellite Pro 405CS
Toshiba Satellite Pro 410
Toshiba Satellite Pro 410CDT
Toshiba Satellite Pro 410CS
Toshiba Satellite Pro 415
Toshiba Satellite Pro 415CE
Toshiba Satellite Pro 415CS
Toshiba Satellite Pro 420
Toshiba Satellite Pro 420CDS
Toshiba Satellite Pro 420CDT
Toshiba Satellite Pro 425
Toshiba Satellite Pro 425CDS
Toshiba Satellite Pro 425CDT
Toshiba Satellite Pro 430
Toshiba Satellite Pro 430CDS
Toshiba Satellite Pro 430CDT
Toshiba Satellite Pro 430CDX
Toshiba Satellite Pro 435
Toshiba Satellite Pro 435CDS
Toshiba Satellite Pro 435CDT
Toshiba Satellite Pro 440
Toshiba Satellite Pro 440CDT
Toshiba Satellite Pro 440CDX
Toshiba Satellite Pro 445
Toshiba Satellite Pro 445CDT
Toshiba Satellite Pro 445CDX
Toshiba Satellite Pro 450CDT
Toshiba Satellite Pro 450CDX
Toshiba Satellite Pro 460
Toshiba Satellite Pro 460CDT
Toshiba Satellite Pro 460CDX
Toshiba Satellite Pro 465
Toshiba Satellite Pro 465CDT
Toshiba Satellite Pro 465CDX
Toshiba Satellite Pro 470
Toshiba Satellite Pro 470CDT
Toshiba Satellite Pro 480
Toshiba Satellite Pro 480CDT
Toshiba Satellite Pro 480CDX
Toshiba Satellite Pro 485CDT
Toshiba Satellite Pro 485CDX
Toshiba Satellite Pro 490
Toshiba Satellite Pro 490CDT
Toshiba Satellite Pro 490CDX
Toshiba Satellite Pro 490XCDT
Toshiba Satellite Pro 495CDT
Toshiba Satellite Pro 495CDX
Toshiba Satellite Pro 4000
Toshiba Satellite Pro 4200
Toshiba Satellite Pro 4220
Toshiba Satellite Pro 4260
Toshiba Satellite Pro 4260DVD
Toshiba Satellite Pro 4270
Toshiba Satellite Pro 4270XDVD
Toshiba Satellite Pro 4270ZDVD
Toshiba Satellite Pro 4280
Toshiba Satellite Pro 4280XCDT
Toshiba Satellite Pro 4280XDVD
Toshiba Satellite Pro 4280ZDVD
Toshiba Satellite Pro 4290
Toshiba Satellite Pro 4300
Toshiba Satellite Pro 4310
Toshiba Satellite Pro 4320
Toshiba Satellite Pro 4320CD
Toshiba Satellite Pro 4320CDT
Toshiba Satellite Pro 4320DVD
Toshiba Satellite Pro 4330
Toshiba Satellite Pro 4330DVD
Toshiba Satellite Pro 4340
Toshiba Satellite Pro 4340XDVD
Toshiba Satellite Pro 4360
Toshiba Satellite Pro 4360XDVD
Toshiba Satellite Pro 4380
Toshiba Satellite Pro 4600
Toshiba Satellite 1040
Toshiba Satellite 1040CDS
Toshiba Satellite 1400
Toshiba Satellite 1400
Toshiba Satellite 1400-103
Toshiba Satellite 1400-153
Toshiba Satellite 1400-153E
Toshiba Satellite 1400-203
Toshiba Satellite 1400-253S
Toshiba Satellite 1400-503
Toshiba Satellite 1400-553S
Toshiba Satellite 1400-S151
Toshiba Satellite 1400-S152
Toshiba Satellite 1405
Toshiba Satellite 1405-S151
Toshiba Satellite 1405-S152
Toshiba Satellite 1405-S171
Toshiba Satellite 1405-S172
Toshiba Satellite 1410
Toshiba Satellite 1410-303
Toshiba Satellite 1410-3030
Toshiba Satellite 1410-303X
Toshiba Satellite 1410-304
Toshiba Satellite 1410-354
Toshiba Satellite 1410-401
Toshiba Satellite 1410-554
Toshiba Satellite 1410-604
Toshiba Satellite 1410-704
Toshiba Satellite 1410-714
Toshiba Satellite 1410-801
Toshiba Satellite 1410-802
Toshiba Satellite 1410-814
Toshiba Satellite 1410-902
Toshiba Satellite 1410-S102
Toshiba Satellite 1410-S103
Toshiba Satellite 1410-S173
Toshiba Satellite 1410-S174
Toshiba Satellite 1410-S203
Toshiba Satellite 1415
Toshiba Satellite 1415-S173
Toshiba Satellite 1415-S174
Toshiba Satellite 1500
Toshiba Satellite 1550
Toshiba Satellite 1555
Toshiba Satellite 1555CDS
Toshiba Satellite 1800
Toshiba Satellite 1800
Toshiba Satellite 1800-100
Toshiba Satellite 1800-204
Toshiba Satellite 1800-214
Toshiba Satellite 1800-254S
Toshiba Satellite 1800-314
Toshiba Satellite 1800-354S
Toshiba Satellite 1800-364E
Toshiba Satellite 1800-400
Toshiba Satellite 1800-412
Toshiba Satellite 1800-452E
Toshiba Satellite 1800-504
Toshiba Satellite 1800-514
Toshiba Satellite 1800-554S
Toshiba Satellite 1800-614
Toshiba Satellite 1800-654S
Toshiba Satellite 1800-700
Toshiba Satellite 1800-712
Toshiba Satellite 1800-750
Toshiba Satellite 1800-752S
Toshiba Satellite 1800-804
Toshiba Satellite 1800-814
Toshiba Satellite 1800-911
Toshiba Satellite 1800-921
Toshiba Satellite 1800-S203
Toshiba Satellite 1800-S204
Toshiba Satellite 1800-S206
Toshiba Satellite 1800-S207
Toshiba Satellite 1800-S253
Toshiba Satellite 1800-S254
Toshiba Satellite 1800-S256
Toshiba Satellite 1800-S274
Toshiba Satellite 1805
Toshiba Satellite 1805-S203
Toshiba Satellite 1805-S204
Toshiba Satellite 1805-S207
Toshiba Satellite 1805-S208
Toshiba Satellite 1805-S253
Toshiba Satellite 1805-S254
Toshiba Satellite 1805-S255
Toshiba Satellite 1805-S273
Toshiba Satellite 1805-S274
Toshiba Satellite 1805-S278
Toshiba Satellite 1830
Toshiba Satellite 200
Toshiba Satellite 200
Toshiba Satellite 205CS
Toshiba Satellite 205CT
Toshiba Satellite 205CX
Toshiba Satellite 210
Toshiba Satellite 210CDS
Toshiba Satellite 210CDT
Toshiba Satellite 210CS
Toshiba Satellite 210CT
Toshiba Satellite 210CX
Toshiba Satellite 22

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Potřebujete poradit s nákupem?

Pavel Moravec Pavel Moravec
Po-Pá 8:00-16:30
+420 558 847 311
pavel.moravec@j-m.cz
ICQ: 583642032





 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Diskuze 2-Power baterie pro TOSHIBA Satelite 1700 series/4500mAh, 9,6 V

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Vánoční tipy
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
07.12.2016
*****
Doporučuji Pavel
06.12.2016
*****
trpělivost růže přináší lenoška
06.12.2016
*****
Doporučuji VP
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2016 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH