K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/LC

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3

Dostupnost: dočasně nedostupné
Kód:654699
Výrobce: OEM
Záruční doba: 2 roky
266 Kč s DPH
220 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3)

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Potřebujete poradit s nákupem?

Pavel Moravec Pavel Moravec
Po-Pá 8:00-16:30
+420 558 847 311
pavel.moravec@j-m.cz
ICQ: 583642032





 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Diskuze Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Vánoční tipy
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
02.12.2016
*****
Doporucuji tento obhod vsem,solidni pristyp.
01.12.2016
*****
skvele sluzby eva
01.12.2016
*****
Zboží přišlo použité v otevřeném blistru. Bylo v pořádku a tak jsem ho nevracel. Petr
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2016 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH