Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Zahradní stůl Doppler Wörthersee 150 x 90 cm

Na splátky:
od 199 Kč měsíčně    Cetelem
Dostupnost:
3 990 Kč s DPH
3 298 Kč bez DPH
-
+
Kód:102429 (P/N: 261WS11107)
Výrobce: Doppler
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Zahradní stůl Doppler Wörthersee je vyroben ze severské borovice. Stůl Wörthersee je kvalitní, bezpečný, ergonomicky tvarovaný, pohodlný a vkusný. Přírodní materiál zapadne do zahrady velmi přirozeně a esteticky ji doplní. Křeslo je vyrobeno ze dřeva severské borovice, je mnohem odolnější než středoevropská, s použitím nerezavějících spojů a kování. Dřevo je navíc 2-krát ošetřeno vodou ředitelnou lazůrou, aby vydželo i parné letní dny.

Vlastnosti zahradního stolu Doppler Wörthersee:

  • Vyrobeno ze severská borovice.
  • Masivní provedení.
  • 2x lazurováno.
  • Nerezavějící spoje a kování.
  • Rozměry (ŠxHxV): 150 x 90 x 72 cm

O výrobci Doppler

Společnost Doppler byla založena v roce 1947 v Braunau am Inn jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. V 70. letech 20. století došlo k vytvoření německé pobočky, v 90. letech vznikly dceřiné firmy v Čechách (1991) a na Slovensku (1992). Součástí koncernu je i dceřiná firma Derby Sunrain Ltd. v Hongkongu (založená v roce 1990 jako Derby Umbrellas Ltd.), která zaštiťuje import z Dálného Východu.

Společnost Doppler rozšířila původní sortiment deštníků, kvůli vyváženosti sezónnosti (podzim – jaro) doplněn o segment slunečníků a následně rozšířen i o polstry a zahradní nábytek. Široká nabídka zahrnuje výrobky základních cenových skupin i sortiment luxusních produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Neustálým vývojem produktů a materiálů s použitím nejmodernějších technologií se výrobce Doppler snaží, aby byli všichni zákazníci s výrobky maximálně spokojeni.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...