Objevte nejúžasnější výprodejové nabídky

Nápoje

Nečekejte na pátou a dopřejte si kávu nebo čaj kdykoliv na ni dostanete chuť.

Jste kávomil, ale stále ještě váháte, jakou kávu vybrat a která technika přípravy bude pro vás ta pravá? Prvním krokem je vždy výběr kvalitní kávy. Vnímání chutí je velice subjektivní, proto až časem sami zjistíte, jaká odrůda nebo jaký způsob pražení vám chutná nejvíce. Zaměřte se však na kávu zrnkovou, kterou si budete moci namlít doma sami. Ruční mlýnek na kávu je totiž malá investice, která vám přinese spoustu radosti. Dál už záleží čistě na vás, zda-li zvolíte elektrický kávovar, nebo jednu z metod alternativní přípravy kávy. Mezi ty nejznámější patří například french press nebo moka konvička. A pozor, i přes radikálně nižší cenu si touto cestou můžete připravit fantastickou kávu, kvalitativně na úrovni káv z kavárny.

Věděli jste, že...

... hliník je nejvhodnější materiál na nádobí pro přípravu kávy? Přesně to ví taky nejznámější výrobce moka konviček Bialetti, který je vyrábí už od roku 1933. Kávová patina se totiž nejlépe vytváří právě na hliníku, a díky tomu je káva z moka konvičky čím dál tím více lahodnější. 

Nejste kávomil a dávate přednost čaji? Proč ne… Milovníci sypaných čajů určitě přivítají french press, který je sice primárně určený k přípravě kávy, ale čajomilcům poslouží úplně stejně. Čaj pak stačí jenom přelít do konvice a můžete servírovat. Potěšit můžeme samozřejmě i ty, kteří dávají přednost čaji sáčkovému. Ať už praktickými kleštěmi nebo jinými vychytávkami.

A jak svůj rituál pití kávy či čaje dovést k dokonalosti? Přece tak, že si ho můžete vychutnat úplně kdekoliv. Stačí k tomu ta správná termolahev, která nápoj udrží teplý nebo studený, a to dokonce až 24 hodin. 

Nápoje v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 649
Spinner Výpis se aktualizuje...