Vánoční rozcestník aneb NEJ tipy na dárky

Magnetické doplňky

Nadčasový a originální design sklouben s léčivou silou magnetů. Takto by se daly jednoduše nazvat magnetické šperky.

Magnetické šperky fungují na bázi takzvané magnetoterapie, kdy pomáhají od bolesti, nebo ke zmagnetizování tekutin. Je to zapříčiněno silnými magnety, které tyto šperky obsahují. Tudíž fungují nejen jako módní doplněk, ale také pozitivně působí na Vaše zdraví.

Magnetické šperky se díky své různorodosti hodí pro všechny věkové generace, pohlaví, nebo jimi můžete vyzdobit Vaše čtyřnohé miláčky.

Magnetické pole působí celou řadu změn v tkáních, které pak vedou k útlumu bolesti, k relaxaci, k urychlení hojení apod. Magnetickými šperky Energetix především zkrášlujeme, neléčíme, přesto si mnoho našich členů a zákazníků díky výrobkům Energetix ulevilo od bolestí a různých zdravotních potíží.

Tým doktora Skalaka v USA prokázal, že magnety mohou normalizovat průměr cév, čímž se zlepšuje krevní tlak a zlepšuje krevní oběh. Magnety pracují holisticky, jinými slovy, vyrovnávají nedostatky nebo přebytky. Mohou pracovat na atomové nebo subatomární úrovni a tím způsobit, že enzymy nebo buňky reagují různě. Kromě toho, mají také vliv na ionty vápníku, draslíku a hořčíku. Všechny tyto elektrolyty (kapalné vodiče) mají vliv na vysoký krevní tlak. Magnety mohou mít také pozitivní vliv na psychiku tím, že zlepšují funkci neurotransmiterů a tím ovlivňují náladu.

Magnetická terapie se poprvé začala využívat ve válkách, později v traumatologii a ortopedii a to z důvodu rychlejšího hojení zlomenin a úlevě při různých bolestech. Bylo zjištěno, že kosti srůstaly 3x rychleji. Použitím magnetů se zmírňuje bolest, zlepšuje se cirkulace krve, omezuje se vznik otoků a hromadění kyseliny mléčné ve svalech. Roste přísun vápníku do kostí, čímž se stimuluje činnost buněk, které vytvářejí kosti (osteoblasty). Zlepšuje se struktůra a hustota kostí, což je zvláště důležité při osteoporóze. Využití magnetické terapie je významné při traumatických a fantómových bolestech (bolest vztažená k amputované části lidského těla), proleženinách, popáleninách, hematomech, artritidě, bolestech kloubů a mnoha dalších.

Toto oddělení je prázdné.

Kategorie neobsahuje žádné výrobky.

Spinner Výpis se aktualizuje...