Zachraňte budoucí úrodu před škůdci!

Wellness

Magnetické tyčinky Energetix jsou velmi oblíbené pro své schopnosti, zmagnetizovat jakoukoliv tekutinu (nejlépe působí v horké např. čaj, mléko též i víno aj…) Zmagnetizovaná tekutina pročistí kompletně Váš organizmus, zbaví Vás stresu a nabije energií, působí též proti lámavosti nehtů a vypadávání vlasů. Zmagnetizované vodu používají miliony lidí na celém světě již mnoho let. Je to důležitá součást magnetoterapie. Magnetická tyčinka obsahuje permanentní bipolární magnet. Magnetická voda se připraví vložením magnetické tyčinky do tekutiny minimálně na 15 minut před konzumací, proces magnetizace se může urychlit mícháním během 2-3 minut.

Mnozí lidé si pomocí magnetické brože ulevili od bolestí páteře, šíje, zad, kloubů, menstruačních bolestí a migrény. Magnetické brože obsahují konstantní neodymový magnet. Jsou určeny pro každého, koho trápí jakýkoliv bolestivý problém s výjimkou lidí s kardiostimulátorem. Senzitivnější lidé mohou vnímat brnění, mravenčení nebo teplo. Hlavní výrobním materiálem je nerezová ocel, plíšek zajišťuje snadné přichycení na jakoukoliv část oděvu. Je možné si jej připnout kamkoliv, kde pociťujete bolest.

Živé organismy jsou velmi citlivé na magnetické pole. To působí na každou buňku v těle. Účinky magnetu na krevní obraz, především na erytrocyty a sedimentaci, nastávají, když se krev vystaví působení magnetického pole. Kvantitativní i kvalitativní účinky působení magnetického pole jsou viditelná na tkáních i na buněčném metabolismu. Je prokázáno, že magnetické pole ovlivňuje životní energii lidí.

Toto oddělení je prázdné.

Kategorie neobsahuje žádné výrobky.

Spinner Výpis se aktualizuje...