Využijte skvělé Black Friday ceny!

Náramky

Šperky ENERGETIX se staly oblíbenými napříč světem, jejich nošení se stalo životním stylem - spojením estetiky a magnetické síly potřebné pro zdravý život. Miliony lidí v mnoha zemích světa nosí šperky ENERGETIX, protože jejich uchvátil exkluzivní a originální design a navíc pociťují sílu magnetů, které jim pomáhají v každodenním životě a mnohým ulevili od bolesti a různých obtíží. Ve všech špercích Energetix jsou zabudovány neodymové magnety se silou 1200 - 2200 gaussů.

Právě díky variabilitě si jednoduchým způsobem ze šperku na běžné denní nošení vytvoříte zcela nový šperk, určený pro danou příležitost, Vaše kreativita není ničím omezena. Vždy si sami můžete vytvořit svůj originální doplněk nebo celou kolekci a podtrhnout tak svou osobnost.

Na problémy s krevním tlakem se doporučuje nosit náramky s magnety, které jej dokážou zharmonizovat. Při jakémkoliv problému s tlakem se doporučuje pít zmagnetizovanou vodu a nosit náhrdelník s uzávěrem na krční páteři. Náramky jsou velmi důležité pro harmonizaci tlaku a platí pravidlo – čím více, tím lépe. V případě kolísavého krevního tlaku by se měly nosit náramky na každé ruce.

Toto oddělení je prázdné.

Kategorie neobsahuje žádné výrobky.

Spinner Výpis se aktualizuje...