Akční cena dopravy!

Pánské boty Crocs

Mezi pánskými botami Crocs jsou nejvíce oblíbeným typem pantofle nebo chcete-li nazouváky Crocs. Svou prostorností, pohodlností a vzdušností nejvíce odpovídají požadavkům na ideální obuv, které má většina mužů. Crocs eshop NEJCENY.cz nabízí kromě pantoflí i skvělý výběr pánských tenisek a slip-on, pánských sandálů,  pánských žabek Crocs, ale třeba i zimní pánské boty Crocs. Oblíbené jsou modely Crocs Classic, Crocband, Yukon, Literide 360 a mnoho dalších. Máme Crocs v oblíbených pánských velikostech: 42, 43, 44, 45 i ve velikostech méně žádaných.

Velice úspěšná je řada Crocs LiteRide s novým pěnovým materiálem LiteRide, ještě měkčím, pohodlnějším a lehčím, než je klasický materiál Croslite. Doporučujeme vyzkoušet ????

Pánské boty Crocs v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 32

Boty Crocs mají své speciální americké číslování, které můžete díky přehledné tabulce velikostí snadno převést na číslování evropské. Přečtěte si návod Jak vybrat správnou velikost obuvi Crocs? Navíc poskytujeme nadstandardní lhůtu 30 dní na výměnu nenošené obuvi.

Pokud se chcete o této obuvi dozvědět více informací, přečtěte si článek Originál obuv Crocs není z gumy nebo článek Boty Crocs, kde naleznete stručný výčet vlastností, díky kterým jsou tyto boty tak jedinečné. Navštivte také módní portál Nej-moda.cz se spoustou dalších módních inspirací.

Doprava obuvi Crocs (s výjimkou výprodejových párů) je ZDARMA.

Spinner Výpis se aktualizuje...