Využijte skvělé Black Friday ceny!

Pánské pracovní boty Crocs

Pánské pracovní boty Crocs naleznete v této specializované řadě Crocs™ Work, využívající jedinečných vlastností patentovaného materiálu Croslitepro poskytnutí pohodlí a úlevy od bolestí nohou pracovníkům v provozech s velkou mírou chůze či stání. Materiál je antibakteriální, lehce omyvatelný, s vytvarovanou stélkou a akupresurními body. Obuv snižuje únavu nohou až o 62% oproti stání naboso. Protiskluzová podrážka převyšuje běžné průmyslové standardy, pamatováno bylo i na zvýšenou patní oporu.

Pánské pracovní boty Crocs v naší nabídce

  • 1
  •  

Osvědčily se nejvíce jako pracovní obuv pro kuchaře, číšníky, barmany a lékaře. Oblíbené jsou i v jiných oborech s velkou zátěží na nohy (zaměstnanci letiště, wellnes, hotelů, koupališť atd.). Mezi nejžádanější modely pánských pracovních nazouváků patří Crocs Bistro, Crocs Work Bistro, Crocs Bistro Pro Clog.

Chcete vědět o řadě pracovní obuvi Work Crocs™ ještě více? Přečtěte si článek na téma Jaké pracovní boty do zaměstnání s velkou mírou chůze a stání?

Plánujete-li nákup většího množství párů obuvi pro zaměstnance Vaší firmy, kontaktujte obchodní oddělení: shop@nej-ceny.cz.

Spinner Výpis se aktualizuje...