Využijte skvělé novoroční ceny luxusní značky JOOP!

Dámské pracovní boty Crocs

Nejpohodlnější dámské pracovní boty Crocs naleznete v této specializované řadě Crocs™ Work. Jedinečné elegantní pracovní baleríny, ale i klasické pohodlné nazouváky, vše z patentovaného materiálu Croslite™ snižujícího únavu nohou až o 62% oproti stání naboso ✅. Materiál je antibakteriální  lehce omyvatelný , s vytvarovanou stélkou a akupresurními body. Disponuje protiskluzovou podrážku, převyšující běžné průmyslové standardy, pamatováno bylo i na zvýšenou patní oporu. Modely splňují evropskou normu ISO 20347 pro pracovní obuv.

Dámské pracovní boty Crocs v naší nabídce

  • 1
  •  

Baleríny se staly oblíbené jako pracovní boty pro servírky, barmanky či recepční. Jsou funkční a zároveň elegantní. Nejžádanější jsou modely Crocs Kadee Work, Crocs Alice Work. Nazouváky zase uvidíte nejčastěji v kuchyních jako pracovní obuv pro kuchařky, dále ve zdravotnictví, ale i v jiných oborech s velkou zátěží nohou.

Chcete vědět o řadě pracovní obuvi Work Crocs™ ještě více? Přečtěte si článek na téma Jaké pracovní boty do zaměstnání s velkou mírou chůze a stání?

Plánujete-li nákup většího množství párů obuvi pro zaměstnance Vaší firmy, kontaktujte obchodní oddělení: shop@nej-ceny.cz.

Spinner Výpis se aktualizuje...