Vánoční rozcestník aneb NEJ tipy na dárky

Digestoře

Účinnost, designový doplněk, skvělá cena. Všechny tyto 3 podmínky splňují digestoře v naší nabídce. Máme vysouvací digestoře, nerezové digestoře, podvěsné digestoře, komínové digestoře, cirkulační digestoře a další.  Zaleží jen na Vás, jaký typ, barvu a tvar si vyberete! Na výber máte z pěti značek jako například  AMICA, Electrolux, nebo  Guzzanti  a z více než 25 produktů. 

Filtrace podle parametrů a značek

Výběru odpovídá: 113 položek

Digestoře v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 93

Všechny digestoře slouží k odsávání zápachu, páry a dalších plynů. Pára, která se vytváří při vaření pak odchází přes odtahové potrubí. Kromě účinnosti dodají kuchyni celiství vzhled.

Máme 2 typy digestořů a to:

  • Tradiční typ s odtahovým potrubím, který vede buď skrz stěnu ven, nebo do komína. Je účinnější a levnější.
  • Recirkulační typ s aktivním uhlíkovým filtrem, který nasátý vzduch přefiltruje a relativně čistý jej opět vypustí. Je méně účinný a dražší než první typ, navíc je nutné cca jednou za půl roku vyměnit filtr nebo jej umýt v myčce. Jde o určité nouzové řešení zejména pro kuchyně, které nemají digestoř na vnější zdi ani poblíž komína. Také se používají v pasivních domech (tam, kde je rekuperační jednotka), protože tradiční typ má ve většině případů vyšší výměnu vzduchu než rekuperační jednotka a při těsnosti objektu by mohla způsobit podtlak v místnosti.
Spinner Výpis se aktualizuje...