Akční cena dopravy!

Externí pevné disky

Chcete přetáhnout data z jednoho zařízení do druhého? Potřebujete poradit s výběrem externího disku? Internetový obchod NEJCENY.cz Vám zdarma poradí a vybere Vám disk, který se nejvíce hodí Vaši potřebě.

K čemu přenosné disky slouží, jaké mají výhody a čím se liší?

Externí disky, nebo také externí HDD Vám slouží k přenosu a uchovávání dat a taktéž jako zálohovací médium. Hlavní a nejdůležitější výhodou externích disků je jejich neomezená přenositelnost a podpora USB rozhraní, což Vám zaručuje bezproblémové spojení s jakýmkoli zařízením, které disponuje USB portem. Externí disky se liší druhem připojení k počítači, či notebooku, kapacitou a taktéž podle použití. Dle typu připojení rozdělujeme disky na externí disky s USB rozhraním, eSATA rozhraním a FireWire slotem a podle použití se externí disky také dělí na 1,8“, 2.5“ a 3,5“.

Internetový obchod NEJCENY.cz Vám nabízí 1,8“, 2,5“ a 3,5“ externí pevné disky. Prodáváme externí pevné disky celosvětově známých výrobců Adata, Asus, Hitachi, HP, Imation, Prestigio, Samsung, Seagate, Toshiba, Verbatim a Western Digital.

Externí pevné disky v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 360
Spinner Výpis se aktualizuje...