Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Akce více než 20% na skladový sortiment JOOP!

UPS Network Management Card 2

Dnes si prohlíží 6 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
8 335 Kč s DPH
6 888 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:173707 (P/N: AP9630)
Výrobce: APC
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
UPS Network Management Card 2

NOVINKA - náhrada modelu AP9617
Obecné vlastnosti
Ověřování: Kontrola uživatelských oprávnění a přístupových práv za účelem ochrany zařízení IT před nepovolanými osobami.
Protokolování události: Prostudujte si v protokolu událostí časování a souslednost událostí, které k incidentu vedly.
Správa přes telnet: Umožňuje vzdálenou správu pomocí relací Telnet a SSH.
Zabezpečení autentizace pomocí transformační funkce MD5: Vyšší zabezpečení dálkového přístupu přes web.
Zabezpečení heslem: Ochrana uživatelským heslem.Oznámení emailem Správci sítě mohou vyřešit problém na dálku ještě před tím, než bude mít vliv na dostupnost systému.
Podpora Boot-P: Karta se dodává s podporou BootP, takže server BootP přiřadí kartě IP adresu, subnetovou masku a bránu.
Spusťte příkazový soubor: V případě událostí, souvisejících se stavem napájením, lze přizpůsobit různé akce Vašim požadavkům.
Kompatibilní se systémy UPS vybavenými rozhraním Smart Slot: Back-UPS Pro, Smart-UPS, Matrix-UPS, Symmetra Power Array, Silcon, PowerStruXure, MasterSwitch
Připojení 10/100 BaseT: Snižuje riziko doby nečinnosti tím, že zajišťuje podrobná hlášení o stavu a životnosti baterie, jejím zatížení apod., což usnadňuje její včasnou výměnu.
Integrace protokolu odálostí: Zapisuje události do systémového protokolu Windows NT/2000, což umožňuje monitorování jednotky UPS pomocí standardních nástrojů, jako je nástroj NetIQ.
Hromadná konfigurace: Ušetřete cenný čas současnou konfigurace více zařízení.
Podle normy IP: Přístup a správa pomocí webového prohlížeče a protokolů telnet, SSH nebo SNMP.
Bezpečná komunikace: Zabezpečený přístup na Internet prostřednictvím protokolu HTTPS, který je nastaven jako výchozí, zajišťuje, že komunikaci mezi zařízením a klientským rozhraním nelze interpretovat.
Registrování dat: Odhalte problematické trendy dříve než mohou eskalovat nebo si exportujte protokol záznamů k dalším analýzám.
Přístup pomocí prohlížeče: Uživatelské rozhraní přístupné pomocí prohlížeče. Poskytuje rychlý přístup z libovolného místa v síti.
Správa prostřednictvím SNMP: Sledujte a spravujte dostupnost systému UPS v síti prostřednictvím protokolů, které jsou průmyslovým standardem.
Podpora produktů Radius: Prostřednictvím existujícího serveru RADIUS můžete využívat zabezpečené ověřování, autorizaci a účty pro příslušné zařízení APC.
Firmware s možností upgradu Flash: Údržbové verze firmwaru lze nainstalovat na dálku pomocí FTP.
Šifrování: Pomáhá zajistit efektivní řízení přístupu a integritu relací SSL a SSH.
Kompatibilní se systémy správy organizace EMS: Spravujte svá zařízení APC pomocí jednoho systému prostřednictvím přesměrování zpráv SNMP (událostí) do vašeho vlastního systému správy organizace.
Integrovaný nástroj InfraStruXure Central: Škálovatelná platforma pro správu a monitorování poskytuje monitorování zařízení v reálném čase a okamžité upozornění na události.
Místní stavové kontrolky: Čtyři indikátory na předním panelu indikují problémy s bateriemi, nabíjením, prostředím nebo samotnou jednotkou.

Nové vlastnosti:
• Příkazový řádek přes Telnet pro přístup ke kartě umožní uživatelům snadnější provoz skryptu přes Telnet nebo lokálně pře konfigurační port
• Zdokonalený proces pro rychlý download logs aore učinnější upload bezpečnostních certifikátů
• Zdokonalené zabezpečení s kódováním až do 2048-bit
• Konfigurační post pro lokální nastavení UPS Network Management karty

Volitelně: AP kabel komunikační WIN NT/2000/98, Novel, Unix (940-0024) ... při připojení další Serverů k expanderu

Informace výrobce:
Stránka výrobce
Prohlášení o shodě

Diskuze
UPS Network Management Card 2

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...