Vánoční rozcestník aneb NEJ tipy na dárky

Stavebnice a kostky

Blíží se narozeniny, svátek, Vánoce, anebo jen chcete udělat radost svým dětem, rodině, či přátelům?

Internetový obchod NEJCENY.cz Vám nabízí výběr nejžádanějších stavebnic, kuličkových drah a puzzle.

Velice oblíbené jsou elektronické stavebnice - především stavebnice Boffin a stavebnice Voltík, určené nejenom hravým dětem. Stavebnice poskytují zábavnou formou představu o zapojování základních elektrických obvodů. Složit lze stovky funkčních projektů - od detektoru lži až po rádio. Nespočet fanoušků mají i solární stavebnice, jasně demonstrující princip solární energie. Nepotřebují žádné baterie a přesto lze sestavené objekty pomocí solárního článku rozpohybovat. Zajímavé a velmi nadčasové jsou špičkové robotické stavebnice s možností tvorby vlastních programů pro ovládání robotů.


Sháníte kvalitní kuličkovou dráhu? Jediná kuličková dráha, se kterou si celá rodina užije nejen fantastickou zábavu, ale také si ověří znalosti z mechaniky, fyziky a kynetiky, je SpaceRail! Jde o skvělé stavebnice horských drah různě náročných úrovní pro zkušenější i začátečníky.

A puzzle? Klasickému 2D puzzle už trochu odzvonilo. Současným hitem je 3D a 4D puzzle, které najdete i v naší nabídce. Velmi zajímavým nápadem jsou 4D CITY PUZZLE světových metropolí, které si můžete sestavit v různých časových úrovních.

Stavebnice a kostky v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 121
Spinner Výpis se aktualizuje...