Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Tiskárny za nej férovější ceny u Top prodejce v regionu

PS3 - Uncharted 2: Among Thieves

Dnes si prohlíží 3 zákazníci
dočasně nedostupné
627 Kč s DPH
518 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:194722 (P/N: PS719127352)
Výrobce: Sony
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
PS3 - Uncharted 2: Among Thieves

Nathan Drake se vrací v pokračování Uncharted 2: Among Thieves a přináší další akční dobrodružství.

Dobrodruh Nathan Drake se vrací v pokračování Uncharted 2: Among Thieves a exkluzivně přináší na PlayStation 3 skvělé dobrodružství z pohledu třetí osoby, za kterým stojí oceněný vývojový tým Naughty Dog.

Drakeovi se lepí smůla na paty, a tak se musí vrátit zpět do světa zlodějů a nájemných hledačů pokladů, který už jednou opustil. Když mysteriózní artefakt přinutí Drakea vydat se na výpravu za legendárním himalájským údolím Shambhala, ocitne se v nebezpečné hře na kočku a myš. Při ní bude muset čelit válečnému veteránovi, kterého také žene vidina pohádkového bohatství ztraceného města.

Pavučina lží a neustále rostoucí tempo smrtící honičky otestují hranice jeho možností. Drake bude muset riskovat vše – ale opravdu už vyčerpal všechno své štěstí?

- Volně probíhající přestřelky přidávají unikátní vertikální prvek ke standardní střílečce z pohledu třetí osoby
- Pohlcující akce s impozantními přestřelkami, bojem zblízka, plížením, plošinovou akcí a řešením hádanek
- Až deset hráčů může bojovat on-line v týmech pět proti pěti. Kooperativní režim nabízí možnost až třem hráčům procházet množství prostředí a spolupracovat na dosažení cílů


Diskuze
PS3 - Uncharted 2: Among Thieves

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...