Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Oblíbený lednový výprodej

Robotické vysavače iRobot

iRobot je vysoce sofistikované uklízecí robotické zařízení od Americké společnosti iRobot corporation, která vyvíjí robotické systémy i pro Americkou armádu a NASA. Vysavače iRobot vám nabízí komfortní a pohodlnější úklid podlah všech druhů. Snadno uklidí těžko přístupná místa (rohy místnosti, pod nábytkem), vyhne se schodům a lehce přejíždí mezi různými typy podlah, jako jsou koberce a tvrdé podlahy. Na jedno nabití Roomba uklidí až 4 místnosti. Při skončení práce nebo při vybití baterie se Roomba sama dojede nabít do automatické nabíjecí základny. Bližsí informace o iRobotech. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! VAROVÁNÍ!

Doporučujeme Vám nakupovat robotické vysavače iRobot pouze v autorizovaných prodejnách, protože se v poslední době rozjel tzv. šedý dovoz a jedná se o nekvalitní a poruchové zboží, které poté nebudete moci reklamovat. Více informací o hrozbách a problémech se dozvíte v informačním listě iRobot.

Filtrace podle parametrů a značek

Výběru odpovídá: 4 položky

Robotické vysavače iRobot v naší nabídce

  • 1
  •  
Výpis se aktualizuje...