Pěstujte bez chemie i Vy s osvědčenými produkty Natura!

Média DVD+R Verbatim 8,5 GB DL 8x 10-cake

Dnes si prohlíží 17 zákazníků
skladem v centrálním skladu
322 Kč s DPH
266 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:293275 (P/N: 43666)
Výrobce: Verbatim
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Média DVD+R Verbatim 8,5 GB DL 8x 10-cake

Přehled
Při testování svých výrobků využívají výrobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji, který vede mateřská společnost Mitsubishi Chemical Media, nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat po celou dobu životnosti.

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitých souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají výrazným změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

Technologie AZO
Technologie AZO poskytuje nejvyšší odolnost vůči UV záření a nabízí vyšší ochranu a spolehlivost. Je tak zajištěna vysoká kvalita obrazu i zvuku a doba archivace více než 100 let.

Dvojitá vrstva, dvojitá kapacita
Dvojitou (duální) záznamovou vrstvu umožnilo vytvoření nové podkladové vrstvy, která se vkládá mezi jednotlivé záznamové vrstvy. Laserovým paprskem tak lze zapisovat na obě vrstvy. Po dokončení záznamu na první vrstvě se změní zaměření laseru na druhou vrstvu. Kapacita jednoho disku 8,5 GB!

Podrobnosti o produktu
Kapacita: 8.5GB
Max. Zapis. Rychlost: 8x
Baleni: 10 Pack Spindle
Povrch: Matt Silver

Diskuze
Média DVD+R Verbatim 8,5 GB DL 8x 10-cake

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...