Využijte skvělé Black Friday ceny!

Smoothie makery a nutri mixéry

Pečlivě jsme pro Vás vybrali zákazníky nejosvědčenější značky nutri mixérů a smoothie mixérů na ovoce a zeleninu.

Smoothie maker je speciální typ mixéru, přizpůsobený potřebám konzumentů zdravých smoothie nápojů. V naší nabídce naleznete nejoblíbenější typy smoothie mixérů na ovoce i zeleninu s přenosnou lahví - například nejprodávanější model značky Clatronic nebo některý z Cilio smoothie mixérů s extra ostrými čepelemi a jednou nebo dvěma lahvemi v balení. Hledáte-li něco více multifunkčního, doporučujeme například Orava mixér s výhřevným tělesem, využitelným i na přípravu kojenecké stravy a polévek nebo německý Cilio mixér s přídavným drtičem ořechů a jiných surovin. Chytrou volbou může být i multifunkční ponorný mixér s bohatým příslušenstvím či super výkonný mixér G21, který připraví vše od smoothie až po RAW stravu se zachováním maxima vitamínů a minerálů.

Potřebujete poradit s výběrem? Přečtěte si článek Jak vybrat mixér na smoothie nebo nás kontaktujte! V článcích i detailech produktů najdete recepty na smoothie či na nutridrinky.

Na našem trhu byly doposud nejznámější  nutri mixéry značky Nutribullet, nyní s těmito výrobky přichází na trh také Sencor. Mezi Sencor nutri mixéry naleznete také topový model SNB 6601 - jedinečný nutrimixér s LCD displejem, přednastavenými mixovacími programy a titanovými  noži.

Sencor smoothie a nutri mixéry

Smoothie makery a nutri mixéry v naší nabídce

Dalších 19 produktů
Celkem zbývá 19
Spinner Výpis se aktualizuje...