Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Veškeré Crocs Crocband s 25% slevou

PhotoSol ECLIPSE - čistící kapalina (59 ml)

skladem v centrálním skladu
356 Kč s DPH
294 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:341425 (P/N: 3121)
Výrobce: PhotoSol
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Koncentrovaná kapalina PhotoSol ECLIPSE (59 ml) je ideálním prostředkem pro čištění čipů a veškeré skleněné optiky, zrcátek, matnic a filtrů. Vhodná pro všechny typy čipů, CCD i CMOS.

Vlastnosti:

  • Okamžitě se odpařuje a nezanechává stopy
  • Odpadá leštění čipů druhou stěrkou, běžné u ostatních systémů
  • Na vyčištění stačí 2-3 kapky
  • Pro čištění čipů se používá v kombinaci se stěrkami SensorSwab, pro ostatní aplikace s utěrkami PEC*PAD

Záruka na čip:

Photosol, Inc. - Photographic Solutions zaručuje, že všechny výrobky Sensor Swab, Sensor Swab Plus BrushOff nezpůsobí žádné poškození čipů typu CCD nebo CMOS, za předpokladu, že jsou tyto produkty používány podle instrukcí od výrobce fotoaparátu anebo z webových stránek Photographic Solutions. Pokud se prokáže, že tyto produkty způsobily poškození čipu, uhradí Photosol INC. majiteli fotoaparátu veškeré náklady na opravu, a to při předložení dokladu o koupi, faktury za opravu a poškozeného čipu. Tato záruka platí ve všech zemích a vztahuje se na všechny typy fotoaparátů.

Photosol INC. si může vyžádat zaslání přístroje k laboratorním expertizám a pro vytvoření nezávislého posudku. Při použití nesprávného produktu či chybné aplikaci nebo nesprávném použití je tato záruka neplatná. Sensor Swab musí být koupeny v originálním balení, které obsahuje originální návod na použití. Upozorňujeme, že záruka na utěrky PEC*PAD se vztahuje pouze při použití na čištění objektivů, nejsou určeny na čištění čipů.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...