K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím
Tipy na vánoční dárky Tipy na vánoční dárky pro vaše přátelé a blízké

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Počítače, notebooky a příslušenství » Příslušenství k PC » Síťové prvky » Switche a routery » 1000 Mbit (Gigabit)

TP-LINK TL-SL3428 switch 24+4G 19"rackmount

DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: skladem do 48 hodin
Kód:345127 (P/N: TL-SL3428)
Výrobce: TP-LINK
Záruční doba: 60 měs.
Na splátky: od 298 Kč měsíčněSpočítat splátky
Více informací o splátkách
5 953 Kč s DPH
4 920 Kč bez DPH
 ks 

Poplatek: Cena již zahrnuje autorský a recyklační poplatek 2 Kč s DPH.

Podrobný popis (TP-LINK TL-SL3428 switch 24+4G 19"rackmount)

TP-LINK TL-SL3428 je kvalitní a spolehlivý switch TP-Link s kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 100 Mbps a dvojicí portů s rychlostí až 1 Gbps, dvojicí nezávislých portů SFP a rozhraním RJ45. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do menších a středně velkých podnikových sítí.

Parametry:


Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Systémové požadavky: Microsoft ® Windows ® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ nebo Windows 7, MAC ® OS, NetWare ®, UNIX ® nebo Linux
Rozměry (š x h x v): 440 x 220 x 44 mm
Chlatení: bezvětrákové
Napájení 100 ~ 240 VAC, 50/60 Hz
VLAN: Podpora IEEE802.1Q s 4K VLAN skupin a 4K videí, Port / MAC / protokol-based VLAN,/ GVRP, Správa konfigurace VLAN
Access Control List: L2 ~ L4 balíček filtrování na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP / UDP porty, 802.1p, DSCP, protokolu a VLAN ID
Certifikace CE, FCC
Šířka pásma / Základní deska: 12,8 Gbps
Počet MAC addres: 8 k
Rychlost předávání paketů: 9,5 Mpps
Jumbo rámec: 10240 Bytes

Rozhraní:

24x 10/100Mbps RJ45 porty (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
4x 10/100/1000Mb/s RJ45 porty (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
2x 100/1000Mbps SFP sloty
1x konzolní port

Síťová média:

10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Softwarové funkce:

L2 Funkce IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin, které obsahují 8 portů v jedné skupině)
Spanning Tree STP / RSTP / MSTP
Port izolace
BPDU filtrování / guard
TC / Root chránit
Loop back detekce
802.3x Flow Control

Správa:

Podpora 802.1p / DSCP Priority
Podpora 4 prioritní fronty
Fronta plánování: SP, WRR, SP + WRR
Port/Flow- založené omezení rychlosti
Web-based GUI a CLI
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a TP-LINK soukromých MIB RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
DHCP / BOOTP klient, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Nastavení času: SNTP
Integrovaný NRP / NTDP funkce
Firmware Upgrade: TFTP a Web
Systém Diagnose: VCT
Syslog & Public MIB

Zabezpečení:

IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port / MAC Based autentizace, Radius, Guest VLAN
DoS obrany
Dynamic ARP inspekce (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast / Multicast / Unknown-unicast Storm Control

Obsah balení:

Switch
Napájecí kabel
Instalační příručka
CD-ROM
Sada pro montáž do racku
Sada gumových nožiček

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze TP-LINK TL-SL3428 switch 24+4G 19"rackmount

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Vánoční tipy
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
16.11.2017
*****
Bezproblémový nákup JH
15.11.2017
*****
rychlost dodani,dobra komunikace
14.11.2017
*****
Při doručování zásilky došlo vinou přepravní společnosti k lehkému zdržení. Zástupce obchodu mne o tom průběžně informoval a snažil se situaci napravit. Bylo to nečekaně milé :-) Martina Matějů
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH