Letní dny dopravy zdarma
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Výprodej CROCS až 60%

D1S 85410C1 35W Standard Philips

Dostupnost:
1 598 Kč s DPH
1 321 Kč bez DPH
-
+
Kód:350699
Výrobce: Ostatní

Popis

Xenon je výbojka, která lepším osvětlením (+ 200% světla oproti standartní halogenové žárovce) přispívá k větší bezpečnosti a komfortu jízdy. Kužel světla svítí dále a více do široka což umožńuje lepší osvětlení vozovky a přitom neoslňuje ostatní účastníky provozu. Xenon bílé denní světlo podporuje zvýšenou pozornost řidiče, lepší koncentraci na provoz a způsobuje, že i noční jízda je méně namáhavá, usnadňuje jízdu za tmy a snížené viditelnosti, lépe odráží značky. je vhodná provšechny atmosférické podmínky. Teplota světla xenonové výbojky dosahuje 5000° Kelvina, spotřeba energie se snižuje na 50%. průměrná doba svícení je zaručena cca 3000 hodin. Určeno pro Projektorová světla. Jasné bílé denní světlo. Cena za 1ks.

Podrobný popis

  • Vyšší světelnost o 200%: časnější rozpoznání rizik na silnici
  • S delším a širším paprskovým formátem, který promítá okamžité množství světla na vozovce, vedou naše Xenon Standard lampy k dřívější a vylepšené identifikaci objektů, cyklistů, chodců a pracovníků na silnici.
  • Za jízdy na vozovce vám xenonové lampy poskytnou až o celou sekundu více času pro bezpečnou reakci na rizika na vozovce.
  • Bílá lampa s brilantním denním světlem: lepší odraz dopravního značení a značení na vozovce
  • Jasně bílé světlo produkované Xenonovou lampou je obdobou denního světla. Toto obzvláště bílé světlo odráží dopravní značení a značení na vozovce lépe než klasické osvětlení.
  • Ne méně než 80% všech dopravních nehod se přihodí za špatných světelných podmínek, Xenonová lampa je podstatná pro předcházení nehodám.

   Diskuze

   Alternativní produkty

   Výpis se aktualizuje...