Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Boty týdne: Crocs Brooklyn Low Wedge

VERBATIM DVD-R(100-Pack)Spindle/General Retail/16x/4.7GB

Dnes si prohlíží 3 zákazníci
skladem v centrálním skladu
722 Kč s DPH
596 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:352196 (P/N: 43549)
Výrobce: Verbatim
Záruční doba: 6 měs.

Podrobný popis
VERBATIM DVD-R(100-Pack)Spindle/General Retail/16x/4.7GB

Přehled
Při testování svých výrobků využívají výrobci disků média Verbatim. Světovou jedničkou není firma bezdůvodně – kvalita je zaručena!

Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji, který vede mateřská společnost Mitsubishi Chemical Media, nabízí společnost Verbatim disky nejvyšší kvality, které zajistí bezpečné uložení dat po celou dobu životnosti.

Dlouhá životnost
Optické disky nabízejí nejlepší řešení pro bezpečné dlouhodobé uložení důležitých souborů – ideální pro drahocenné fotografie, videa a dokumenty, o které nechcete přijít. Jsou odolné vůči prachu a vodě a odolávají výrazným změnám teploty a vlhkosti.

Ochrana proti poškrábání HardCoat
DVD Verbatim mají ochranu proti poškrábání HardCoat, která chrání proti otiskům prstů a nánosům prachu, což snižuje počet chyb při záznamu či přehrávání.

Technologie AZO
Technologie AZO poskytuje nejvyšší odolnost vůči UV záření a nabízí vyšší ochranu a spolehlivost. Je tak zajištěna vysoká kvalita obrazu i zvuku a doba archivace více než 100 let.

Podrobnosti o produktu
Kapacita: 4.7GB
Max. Zapis. Rychlosted: 16x
Baleni: 100 Pack Spindle
Povrch: Matt Silver

Diskuze
VERBATIM DVD-R(100-Pack)Spindle/General Retail/16x/4.7GB

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...