Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

VELIKONOČNÍ 20% SLEVA NA NOVÉ CROCS

Ochranné fólie a tvrzená skla pro mobilní telefony

Spousta uživatelů při koupi nového telefonu přemýšlí nad možnostmi ochrany displeje telefonu před poškrábáním. Vhodná je zejména investice do ochranné fólie, která displej chrání před každodenním používání. Proti pádům nebo většímu poškození displeje telefonu Vás ochrání tvrzené skla.

Fólie pro mobilní telefony jsou vyrobeny ze speciálních materiálů čiré barvy a po nanesení na displej mobilního telefonu u nich nedochází ke zkreslení barev. Fólie na mobil byste rozhodně neměli na svůj telefon umisťovat v prašném prostředí, jelikož hrozí riziko přenesení prachu na displej.

Na našem e-shopu naleznete fólie a tvrzená skla pro mobilní telefony značek Apple iPhone, BlackBerry, Nokia, HTC, Huawei, Samsung a řady dalších. I vy můžete díky ochranné fólii nebo tvrzeného skla mít čistý displej bez škrábanců.

Ochranné fólie a tvrzená skla pro mobilní telefony v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 507
Výpis se aktualizuje...