Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

EPSON VFD zák.display DM-D110,20x2,bez nohy,bílý

DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
6 106 Kč s DPH
5 046 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:3796 (P/N: A61B133EAW)
Výrobce: Epson
Záruční doba: 24 / 12 měsíců - nižší při nákupu na firmu

Podrobný popis

S modely série DM-D110 a DM-D210 nabízí EPSON vysoce výkonné zákaznické displeje pro obchody všech velikostí.
DM-D110
rozměry: 165x50,5x69 mm
zobrazení: technologie VFD - Vakuum-fluorescenční, zelená barva
Maticové zobrazení 2x20 znaků na zákaznických displejích řady DM-D zcela postačuje k tomu, aby zákazník snadno přečetl vámi požadovanou zprávu. Díky širokému úhlu pohledu (vacuum-fluorescentní technologie), možnosti náklonu a pootočení zobrazovací jednotky se stává displej extrémně čitelným ze všech pozic. Přenosová rychlost až 115200bps umožňuje displeji rychle zobrazit informace, zatímco integrovaná flash paměť podporuje rozšířené fonty. Navíc DM-D série umí zobrazit znak €, pro nové sjednocené Evropské oběživo. DM-D série je navržena tak, aby vyhovovala všem bezpečnostním standardům, takže mohou být použity kdekoliv.
Dají se velmi jednoduše připojit k EPSON pokladním tiskárnám a pokladním systémům. Obě varianty (110 i 210, liší se velikostí), mohou být přímo připojeny k Vašemu stávajícímu terminálu nebo TM tiskárně.
BEZ NOHY!!!(jako option: EPDP105ECW)

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...