Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Akční slevy na TOP příslušenství k mobilu

Gymnastika

Gymnastika je tradičním sportem, který má kořeny již v Antickém Řecku. Je oblíbená nejen u dospělých, ale také u dětí. Sportovní gymnastika je dokonce olympijským sportem a my Vám přinášíme řadu vybavení, které využijete při cvičení nejen doma, ale také ve fitness centrech, nebo v tělocvičně! V naší nabídce naleznete žíněnky, gymnastické kostky, stálky, nebo třeba balanční desky, na kterých se vyřádí i děti. Staňte se pravým gymnastou s našimi produkty!

Filtrace podle parametrů a značek

Výběru odpovídá: 10 položek

Gymnastika v naší nabídce

  • 1
  •  

Gymnastické pomůcky můžete také využít při posilování s vlastní váhou. Stálky jsou naprosto skvělou pomůckou při trénování stojek, přednosů, kliků ve stoji a různých variací špicarů. Žíněnky se hodí jak do tělocvičny, tak na domácí cvičení, protahování, posilování, nebo třeba dětské skotačení.  Můžete si být jisti, že si nikdo neublíží, jelikož jsou dělány z kvalitní pěny, která tlumí nárazy a vydrží tak veškere kotrmelce, přemety, salta, stojky a další cviky.

Gymnastika a obecně cvičení má velký pozitivní vliv na Vaše zdraví. Díky pravidelnému pohybu se nebudete cítit tolik unavení, budete mít mnohem pevnější svaly, takže Vaše postava bude vypadat skvěle, redukuje nebo zamezí problémy s klouby, vazy, zády a zkrácenými svaly. Kromě spousty dalších výhod se budete cítim mnohem štastněji. Není totiž tajemstvím, že se při sportu v těle produkují hormony štěstí jako je dopamin, serotonin, endorfin, enkefalin a endokanabinoidy. Přispívají k pocitu pohody až euforie tím, že v mozku působí jako neurotransmitery. Zacvičte si proto doma i Vy a vyžijte naší nabídku produktů!

Spinner Výpis se aktualizuje...