K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Počítače, notebooky a příslušenství » PC doplňky » Síťové prvky » Switche a routery » 10/100 Mbit

ISW-511S15, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 15km, SM, DIN, IP30

DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: do týdne
Kód:423270
Výrobce: Planet Technology Corp.
Záruční doba: 2 roky
Na splátky: od 126 Kč měsíčněSpočítat splátky
Více informací o splátkách
2 513 Kč s DPH
2 077 Kč bez DPH
 ks 

Popis (ISW-511S15, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 15km, SM, DIN, IP30)

5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, singlemode, dosah 15km.
Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

Podrobný popis (ISW-511S15, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 15km, SM, DIN, IP30)

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy.
Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace).

Vlastnosti:
- 4 porty 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu
- 1 port 100Base-FX, full duplex, SC konektory, singlemode, pro 9/125um vlákno, dosah 15km, vlnová délka 1310nm, zdvih min. 8dB (vysílací výkon max. -7dBm, min. -20dBm, přijímací citlivost -28dBm)
- 1M buffer, propustnost sběrnice 1Gbps
- pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu
- instalace na DIN lištu, montážní díl součástí
- instalace na zeď, montážní díl součástí
- krytí IP30, skříň celohliníková
- napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení)
- ochrana proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď)
- QoS prioritizace provozu dle portu, ToS, 802.1p
- zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75cm na všechny dopadové části
- zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6) 10-500-10Hz, 4x g, 0,5oct/min
- zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
- EMI/EMS, elektromagnetická kompatibilita a slučitelnost dle CE EN-6100-4-2,3,4,5,6
- elektrická bezpečnost dle CE EN-60950
- pracovní teplota -10 až 60 st. C, vlhkost do 95%
- skladovací teplota -40 až 85 st. C
- příkon 9,1W
- rozměry 135 x 97 x 32 mm

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze ISW-511S15, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 15km, SM, DIN, IP30

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Fenomén Crocs
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
23.07.2017
*****
v pořádku
22.07.2017
*****
Rychlé dodání
21.07.2017
*****
Opravdu rychlá komunikace jak po tel tak mailu. Jakub Herman
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH