Využijte skvělé novoroční ceny luxusní značky JOOP!

Dámské boty Crocs

Letní dámské Crocs, ale i zimní dámské Crocs naleznete v tradičně největším výběru právě u nás. Baleríny Crocs, dámské pantofle (nazouváků) Crocs, holínky, sandály, tenisky a slip-on Crocs, žabky Crocs i sněhule Crocs. Zapomenout nelze ani na oblíbené pracovní baleríny či nazouváky. Máme Crocs v nejoblíbenějších dámských velikostech 36, 37, 38, 39, 40, i ve velikostech méně žádaných.

Dámy velice ocenily i revoluční řadu Crocs LiteRide novým pěnovým materiálem LiteRide, ještě měkčím, pohodlnějším a lehčím, než je klasický materiál Croslite.

Boty Crocs mají své speciální americké číslování, které můžete díky přehledné tabulce velikostí snadno převést na číslování evropské. Přečtěte si návod Jak vybrat správnou velikost obuvi Crocs? Navíc poskytujeme nadstandardní lhůtu 30 dní na výměnu nenošené obuvi.

Dámské boty Crocs v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 73

Pokud se chcete o této obuvi dozvědět více informací, přečtěte si článek Originál obuv Crocs není z gumy nebo článek Boty Crocs, kde naleznete stručný výčet vlastností, díky kterým jsou tyto boty tak jedinečné. Více módních inspirací pak najdete na našem módním portále Nej-moda.cz.

Doprava obuvi Crocs (s výjimkou výprodejových párů) je ZDARMA.

Spinner Výpis se aktualizuje...