K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/LC

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Dostupnost: skladem do 48 hodin
Kód:451942
Výrobce: OEM
Záruční doba: 2 roky
245 Kč s DPH
202 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3)

Optický patch kabel duplex
konektory: LC-LC
délka 3m
Multi mode 50/125um
OM3 !!

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
EET
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
25.04.2017
*****
Velmi rychlé odeslání. Nákup proběhl bez sebemenšího problému. Petra
25.04.2017
*****
doporučuji TG
24.04.2017
*****
Celkové obchod funguje perfektně. Martin_333
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH