K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/SC

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Kód:452897 (P/N: 1051)
Výrobce: OEM
Záruční doba: 2 roky
200 Kč s DPH
165 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m)

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Fenomén Crocs
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
23.07.2017
*****
v pořádku
22.07.2017
*****
Rychlé dodání
21.07.2017
*****
Opravdu rychlá komunikace jak po tel tak mailu. Jakub Herman
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH