K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Pro počítačovou síť » Optické patch kabely » ST/ST

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m

Dostupnost: dočasně nedostupné
Kód:452904 (P/N: 1201)
Výrobce: OEM
Záruční doba: 2 roky
188 Kč s DPH
155 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m)

Optický propojovací kabel duplexní, 2x ST 62,5/125m, délka 2m

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,2m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2018 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH