Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

OZNAMUJEME, že osobní odběr zboží v kravařské prodejně je možný i nadále. E-shop je v plném provozu bez omezení. Více informací

20% sleva na luxusní sortiment značky JOOP!

Alarmy

Cítíte se bezpečně? Vždycky a všude? Mít čas od času obavy o zdraví, majetek či pohodlí dětí je naprosto normální. Nepříjemné pocity vyvolá chůze přes temný park, podivné zvuky na zahradě nebo sousedova vykradená garáž. Hlídat si majetek a dovolat se pomoci nemusí být těžké. Prohlédněte si naše alarmy a detektory. Na výběr máme atrapy i vysoce profesionální sady, alarmy osobní i domovní, detektory vibrací, pohybu, hladiny vody i tříštění skla. To vše od společností IGET, König, Evolveo, basicXL a ElektroBock, které patří ke špičce v oboru.

Zaměříme-li se na velikost alarmů, pak zjistíme, že na trhu jsou osobní, velmi malé alarmy do kapsy, samostatné nástěnné alarmy i celé bezpečnostní systémy. Nechybí bezdrátové detektory pohybu, otevření okna nebo kouře.

Často je potřeba zajistit komfort a 24hodinovou péči seniorům. Pro takové situace nabízíme SOS tlačítko, které po stisknutí odešle na předvolená telefonní čísla zprávu a zároveň je prozvání.

Alarmy v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 68
Spinner Výpis se aktualizuje...