K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » SC/SC

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Kód:485126
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
198 Kč s DPH
164 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m)

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Article number: DK-2522-03
EAN: 4016032248415

Description:

• SC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Article number: DK-2522-03
EAN: 4016032248415

Description:

• SC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Fenomén Crocs
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
15.07.2017
*****
přehledný výběr, dobré ceny
10.07.2017
*****
Jsem spokojena,velmi rychly obchod emi
09.07.2017
*****
SNAŽÍ SE !!!
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH