K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/SC

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

Dostupnost: dočasně nedostupné
Kód:485177
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
318 Kč s DPH
263 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m)

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

Article number: DK-2532-07
EAN: 4016032249443

Description:


• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• SC connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet



[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

Article number: DK-2532-07
EAN: 4016032249443

Description:


• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• SC connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Fenomén Crocs
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
26.07.2017
*****
O něco levnější než lídři trhu
25.07.2017
*****
Spokojenost,vše bez problému
23.07.2017
*****
v pořádku
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH