K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Pro počítačovou síť » Optické patch kabely » LC/ST

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m

Dostupnost: dočasně nedostupné
Kód:485219
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
234 Kč s DPH
193 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m)

Optický patchkabel LC/ST

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 2m

[ENG]

Optical patchcable LC/ST

- multimode
- 62.5/125
- 1Gbit/s

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
17.01.2018
*****
rychlé dodání
17.01.2018
*****
Po objednávce o víkendu jsem balík měl už ve středu doma.Rychle vyřízeno vše v pořádku. R.Jarolím
17.01.2018
*****
Přehledné stránky,dobré vyhledávání,seriozní komunikace
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2018 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH