K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/ST

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Kód:485220
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
217 Kč s DPH
180 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m)

Optický patchkabel LC/ST

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 1m
[ENG]

Optical patchcable LC/ST

- multimode
- 62.5/125
- 1Gbit/s

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Fenomén Crocs
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
23.07.2017
*****
v pořádku
22.07.2017
*****
Rychlé dodání
21.07.2017
*****
Opravdu rychlá komunikace jak po tel tak mailu. Jakub Herman
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH