K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » Spojky a příslušenství

DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Kód:485221
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
27 Kč s DPH
22 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS ST/ST optická multimode spojka)

ST-ST optická spojka kabelů

- Phosphor Bronze Ferrule
- Metal case
- Simplexní, multimode provedení
- černé ochranné krytky

[ENG]
ST / ST Simplex Coupler, Phosphor Bronze Ferrule, Metal, with black caps Multimode

- ST / ST
- Simplex
- Multimode
- Phosphor Bronze Ferrule
- Metal housing
- Black dust protection caps



Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS ST/ST optická multimode spojka

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Fenomén Crocs
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
21.07.2017
*****
Opravdu rychlá komunikace jak po tel tak mailu. Jakub Herman
15.07.2017
*****
přehledný výběr, dobré ceny
10.07.2017
*****
Jsem spokojena,velmi rychly obchod emi
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH