K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » SC/SC

DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Kód:485970 (P/N: DK-2622-02)
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
194 Kč s DPH
161 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m)

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 62,5/125µ
Length: 2 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Výprodej
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
22.01.2017
*****
- hledal jsem specifické zboží a zde jsem ho nalezl, přihlédl jsem též k referencím na obchod - s ohledem na druh zboží jsem musel osobně kontaktovat obchod - velmi seriózní a vstřícný přístup ze strany obchodu - tento obchod v každém případě doporučím svým známým Rakus
22.01.2017
*****
Rychlost, cena, zajímavé zbozi MajklP
20.01.2017
*****
Dostupnost zbozi byla inzerovana 'do tydne'. Notebook jsem nakonec dostal za 3 dny od objednani. Nadhera! j.
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH