K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Síťové kabely a konektory » Optické patch kabely » LC/ST

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

Dostupnost: 3 až 5 dnů
Kód:485974 (P/N: DK-2631-10)
Výrobce: Digitus
Záruční doba: 2 roky
369 Kč s DPH
305 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m)

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 62,5/125µ
Length: 10 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Výprodej
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
20.01.2017
*****
Dostupnost zbozi byla inzerovana 'do tydne'. Notebook jsem nakonec dostal za 3 dny od objednani. Nadhera! j.
18.01.2017
*****
100% spokojenost Lucky
18.01.2017
*****
Vše co jsem chtěl, je napsáno výše. Se zásilkovna cz jen +. Navštivte mou https://soundcloud.com/jarreczech jaroslorenc
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH