Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Cilio čokoládová fontána GRANADA malá

DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost:
1 579 Kč s DPH
1 305 Kč bez DPH
-
+
Kód:486788
Výrobce: Cilio
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Cilio čokoládová fontána GRANADA z matného nerezu, částečně lakovaná černě. Pracuje z množstvím 400 g čokolády.
Naplňíte fontánu čokoládou, zapnete a potom už čokoláda volně proudí. Pochutnat si tak můžete na čerstvém ovoci v čokoládě, pečivu, sušenky atd. Můžete použít mléčnou čokoládu, hořkou i bílou.
Fontána je ideální pro rodinné oslavy, dětské oslavy, ale i jen tak pro návštěvy.

  • průměr 15,5 cm,
  • výška 23 cm
  • objem: 300 ml
  • Příkon: 32 W,
  • napětí 230 V

Německá společnost Cilio již od svého počátku v roce 1993 dává důraz na kombinaci kvalitních materiálů, elegantního designu, řemeslného zpracování a příznivé ceny. Tato filozofie pomohla firmě Cilio, aby se dostala mezi přední výrobce pomůcek nejen do kuchyně. V roce 2008 výrobce Cilio představil novou generaci mlýnků na pepř a sůl s kvalitním mlecím mechanizmem, tradičním i netradičním vzhledem z různých materiálů. Společnost Cilio se stále snaží zlepšovat a inovovat své produkty, podle toho co si zákazník právě žádá. Cilio přinese do Vašeho domova kvalitně zpracované pomocníky usnadňující život a zpříjemní Vám přípravu jídel.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...