Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Gymbean - sleva 01/2020

Pokladní kotouček 76/60/17 pro jehličkový tisk, bez kopie

skladem v centrálním skladu
11 Kč s DPH
9 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:497513 (P/N: 100076024)
Výrobce: OEM
Záruční doba: 6 měs.

Podrobný popis

Papírový jednovrstvý kotouček 76/60/17 bílý offset pro jehličkové tiskárny, pokladny a pokladní systémy s jehličkovým tiskem. Vhodné do jehličkové tiskáreny se šířkou kotoučku 76 mm a průměrem dutinky 17 mm.

Jak vybrat správnou velikost kotoučku k jehličkovým tiskárnám

Specifikace kotoučku:

  • A - šířka roličky: 76 mm
  • B - průměr roličky: 60 mm
  • C - průměr dutinky: 17 mm
  • Gramáž: 60 g/m2
  • Kopie účtenky: NE
  • Balení: 90 ks v kartonu

Jehličkový tisk je díky minimálním nákladům na provoz (ve srovnání s jinými technologiemi) velmi výhodným a zajímavým způsobem tisku! Jehličkové tiskárny se vyznačují dlouhou životností a vysokou mechanickou odolností. Pro co nejdelší životnost je vhodné vybírat kvalitní tiskové papíry (kotoučky pro jehličkový tisk) od ověřených evropských papíren. Podle typu Vaší tiskárny a vybraného papíru budete moct tisknout buď účtenky s kopií, nebo účtenky bez kopie. Jehličkový tisk se v nynější době nejvíce využívá v prodejnách a také v taxametrech.

Balení kotoučků:

Kotoučky lze objednat v různém množství od 1 kusu až po libovolný počet, ovšem mnohdy se balí do krabic a plastových fólií po více kusech. Tyto konkrétní kotoučky jsou baleny v krabici po 90 kusech kotoučků.

Skladování po vytištění:

Záznamy musí být uchovány za těchto podmínek:

  • Bez přímého působení denního a umělého osvětlení
  • Při teplotě okolo 23°C a vlhkosti kolem 50%

Nejvhodnějším prostředím pro skladování papíru je tmavá místnost s relativní vlhkostí vzduchu kolem 50% a teplotou okolo 23 °C. Při dodžení těchto podmínek odborného skladování pro pokladní kotoučky, které jsou vyrobeny jak z bezdřevého papíru tak i z termocitlivého papíru, dosáhnete té nejdelší možné životnosti záznamu.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...