Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Výprodej CROCS až 60%

Managreen F1 Rostlinobudič, 10l

VÝPRODEJ
Předpokládané dodání: zítra u Vás
777 Kč s DPH
661 Kč s DPH
546 Kč bez DPH
-
+
Kód:498509
Výrobce: Lechuza
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

F1 Rostlinobudič je tekutý přípravek vyráběný z čistě přírodních ingrediencí. Formou vícestupňového zrání těchto ingrediencí jsou postupně aktivovány růstové stimulátory v podobě enzymatických látek, které mají výjímečnou schopnost podporovat buněčný systém rostlin, příznivě působí na úpravu půdní struktury a oživují biologickou aktivitu v půdě, čímž zvyšují plnocennost a vitálnost pěstovaných rostlin. Má podobné vlastnosti jako Lignohumát!

Při každém použití F1 Rostlinobudiče je posilován růst kořenového systému vašich rostlin, a to především vlásečnicových kořínků, které čerpají živiny pro zásobování stonků, listů, květů a plodů. Při aplikování formou postřiku pak účinkuje F1 Rostlinobudič jako podpůrný prostředek pro zesílení buněčných pletiv listů a stonků rostlin. Chrání tak do určité míry rostliny před chorobami a škůdci.

Desatero předností pomocného rostlinného přípravku ROSTLINOBUDIČ:

  1. Žádná chemie! Je to čistě přírodní výrobek. Také i výrobní proces je maximálně šetrný vůči životnímu prostředí.
  2. Vysoká účinnost při použití (z 1 litru přípravku získáte 100 litrů! zálivkového roztoku).
  3. Nízká cena! Přepočítáte-li sílu účinnosti s potřebným množstvím přípravku na roztok, je Rostlinobudič opravdu levný!
  4. Dlouhodobá účinnost! Účinnými složkami Rostlinobudiče jsou produkty ušlechtilých mikroorganismů a rostlin, které jsou v přátelském vztahu ke všem druhům půd. Působí tak pozitivně s dlouhodobým účinkem.
  5. Možnost kombinování! Přípravek je možné kombinovat s nejrozličnějšími druhy tekutých i pevných hnojiv.
  6. Komplexnost! Přípravek podporuje všechny části rostliny.
  7. Praktické zkušenosti! Výrobek je výsledkem dlouhodobé práce zkušených zahradníků, pracujících nikoliv jen v laboratoři, ale přímo v každodenním propojení s přírodou.
  8. Nelze předávkovat – i kdyby se stalo, že Rostlinobudičem omylem zalijete rostliny bez naředění, pokud vzápětí přilijete alespoň jen trochu vody, pak se rostlinám nemůže nic závažného stát. Avšak nedělejte to – není to potřebné. Rostlinobudič účinkuje velmi dobře i při poměrech, které jsou v návodu na obalu.
  9. Je opravdu pro všechny rostliny! Semínka, cibuloviny, jehličnaté i listnaté keře a stromy, růže, zelenina, ovoce, vřesovištní rostliny, trávník, trvalky, letničky, pokojové rostliny, palmy, prostě vše, co souvisí s rostlinným světem, to lze dlouhodobě podporovat k růstu, kvetení a zrání plodů přípravkem Rostlinobudič.
  10. Bez časového omezení! V době plného růstu, květu a zrání, stejně tak jako v čase útlumu a vegetačního klidu je možné kondičně podporovat kořenový systém vašich rostlin.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci:

Při práci nejezte, nepijte, nekuřte. Používejte ochranné rukavice. Po práci omyjte ruce vodou a mýdlem a ošetřete reparačním krémem.

První pomoc: 

Při zasažení očí proveďte ihned důkladný výplach pitnou vodou. Při potřísnění pokožky omyjte důkladně vodou a mýdlem. Při požití vypijte min. 1/2l pitné vody a vyhledejte lékařské ošetřen.

Skladování: 

Skladujte v původních obalech odděleně od potravin a krmiv, v suchu, chladu a na místech chráněných před klimatickými vlivy. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty.

Způsob likvidace obalů: 

Obaly používejte pouze k uvedenému účelu, poté je doporučujeme předat do organizovaného sběru druhotných surovin.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...