Akční cena dopravy!

Dámské pantofle Crocs

Dámské pantofle Crocs nebo-li také nazouváky Crocs patří k nejúspěšnější řadě bot novodobé historie. Tímto typem boty, připomínající svým tvarem dřevák, se značka Crocs proslavila. Tvůrci hledali ideální obojživelnou botu na loď, které nevadí voda ani písek, je lehká, pohodlná a nebude klouzat. Stvořili boty Crocs - nazouváky, které se svým specifickým, netradičním vzhledem proslavily po celém světě. Nositelé ocenili hlavně pohodlnost ✅, danou patentovaným materiálem i prostorem v botě plus rychlé nazouvání. Nebylo sporu ani o praktičnosti větracích otvorů ✅. A úspěšný koncept obuvi, který přerostl ve fenomén, byl na světě.

I když se za léta své existence rozrostla rodina bot Crocs o různé jiné volnočasové modely a nabízí aktuálně boty pro každou příležitost i roční období, tak Crocs pantofle se stále prodávají nejvíce.  Vyzkoušejte pánské nebo dámské pantofle Crocs a poznejte rozdíl ve vlastnostech originálních Crocs oproti neúspěšným napodobeninám. Patentovaný materiál nic nenahradí.

Dámské pantofle Crocs v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 23

Většina bot v této kategorii má provedení UNISEX, tedy je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Vyloženě dámské pantofle Crocs ve štíhlejším designu jsou Crocs Freesail nebo pracovní Crocs Mercy Work.

Při výběru velikostí Vám pomůže tabulka velikostí v článku Jak vybrat správnou velikost obuvi Crocs?

Mohl by Vás zajímat i článek Proč jsou pantofle Crocs Crocband tak oblíbené?

Navštivte také módní portál Nej-moda.cz se spoustou dalších módních inspirací.

Tradičně největší výběr dámských CROCS ve velikostech i barvách. Doprava zdarma  s výjimkou výprodejů. Extra velký výběr ✅ letních i zimních dámských CROCS.

Spinner Výpis se aktualizuje...