Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

OZNAMUJEME, že osobní odběr zboží v kravařské prodejně je možný i nadále. E-shop je v plném provozu bez omezení. Více informací

20% sleva na luxusní sortiment značky JOOP!

Speciality do kuchyně

Mezi speciální  a ne úplně tradiční kuchyňské potřeby patří čokoládové fontány, které jsou velmi oblíbené při společenských setkáních - ať už se jedná o svatbu, oslavu nebo jen posezení s přáteli. Pořizují se však i pro domácí běžné využití - milovníci čokolády na fontánu nedají dopustit. Namáčejí do čokolády čerstvé ovoce, pečivo, sušenky a jiné drobné pochutiny, jak kdo co má rád. Ve fontáně lze rozpustit mléčnou čokoládu, hořkou i bílou.

Automatický vařič vajec Vám zase uvaří vejce přesně tak, jak máte rádi: natvrdo, nahniličku nebo naměkko. A nikdy se nesplete.

Správná hospodyňka myslí také na dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti - pomůžou Vám vakuové svářečky fólií a svářečky sáčků z naší nabídky.

Speciality do kuchyně v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 34
Spinner Výpis se aktualizuje...