K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Počítače a elektro » Počítače, notebooky a příslušenství » Příslušenství k PC » Síťové prvky » Síťové karty » 1 Gbps

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost: skladem do 48 h.
Kód:606326 (P/N: E10GSFPSR)
Výrobce: Intel
Záruční doba: 2 roky
Na splátky: od 133 Kč měsíčněSpočítat splátky
Více informací o splátkách
2 659 Kč s DPH
2 198 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit)

* Počítačová síť
Rozhraní: SFP+
Rychlost datového přenosu (maximální): 10300 Mbit/s
Konektor pro optická vlákna: LC
Typ SFP vysílače: SR
* Výkon
Maximální přenosová vzdálenost: 300m
Vlnová délka: 850 nm
* Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
* Osvědčení
Certifikace RoHS: Ano

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Kategorie
Speciální nabídka
logo Ověřeno zákazníky
Hodnocení zákazníků
19.01.2018
*****
Bezvadná komunikace, ochota, super Bohunka
17.01.2018
*****
rychlé dodání
17.01.2018
*****
Po objednávce o víkendu jsem balík měl už ve středu doma.Rychle vyřízeno vše v pořádku. R.Jarolím
Důvody nákupu u nás
Newsletter

Pokud máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích, tak zde napište svoji e-mailovou adresu.

Znáte z newsletteru
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty
Akceptované platební karty Akceptované platební karty

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, NEJ-MODA.CZ

Copyright © 2004 - 2018 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH