Vánoční rozcestník aneb NEJ tipy na dárky

Domácí kina

Domácí kina slouží ke zlepšení zvuku moderních televizorů, které ve většině případech nemají dostatečné možnotsi na kvalitní audio výstup. Možnosti propojení se odvíjí od typu Vašeho televizoru, ale z naší nabídky si jistě vybere každý. Domácí kina poskytují lepší podání mluveného slova, výraznější přítomnost basů, kvalitnější prostorový zvuk, a další výhody, díky kterým se budete  cítit jako v kině a to z pohodlí domova! Velkou výhodou také mohou být domácí kina s bezdrátovými reprouktory, či připojením, tudíž se vyhnete přebytečným kablům. Mezi nejpopulárnější značky  patří:  domácí kino LG, domácí kino Samsung,  domácí kino Sony, domácí kino Philips a další.

Našim tipem je využít přítomnosti subwooferu, který zajišťuje reprodukci zvuku nižších frekfencí, a soundbarů, které minimalizují potřebu natahování kabeláže a v kombinaci se subwooferem zajistí hlubší basy a jsou schopni virtuálně nahradit vícekanálový systém.

Domácí kina v naší nabídce

  • 1
  •  

Co to jsou domácí kina?

V kategorii domácí kina naleznete redprodukční systémy, které pomohou Vaši televizi předat kvalitnější zvukový obsah, abyste si více vychutnali fotbalové zápasy, romantické filmy, nebo třeba poslech hudby. Na našem e-shopu naleznete ruzné kategorie, které Vám pomohou s výběrem.

Parametry pomáhající k výběru toho správného produktu:

Mezi nejpopulárnější značky domácích kin patří:   LG, Samsung, Sony Philips a další. Rozhraní domácí kin jsou: Bluetooth, WiFi,3,5 mm Jack, optický kabel, Cinch (RCA), HDMI, USB, a jiné. Rozhraní vybírejte podle možností Vašich televizorů. Dalším parametrem je konfigurace reproduktorů. Nejlepšího výkonu dosáhnete pomocí sestavy 5.1/7.0 a více a také pomocí připojení subwooferu a soundbaru.

 

 

 
Spinner Výpis se aktualizuje...