Ulovte tu NEJ nabídku a ušetřete!

Domácí kina

Domácí kina slouží ke zlepšení zvuku moderních televizorů, které ve většině případech nemají dostatečné možnotsi na kvalitní audio výstup. Možnosti propojení se odvíjí od typu Vašeho televizoru, ale z naší nabídky si jistě vybere každý. Domácí kina poskytují lepší podání mluveného slova, výraznější přítomnost basů, kvalitnější prostorový zvuk, a další výhody, díky kterým se budete  cítit jako v kině a to z pohodlí domova! Velkou výhodou také mohou být domácí kina s bezdrátovými reprouktory, či připojením, tudíž se vyhnete přebytečným kablům. Mezi nejpopulárnější značky  patří:  domácí kino LG, domácí kino Samsung,  domácí kino Sony, domácí kino Philips a další.

Našim tipem je využít přítomnosti subwooferu, který zajišťuje reprodukci zvuku nižších frekfencí, a soundbarů, které minimalizují potřebu natahování kabeláže a v kombinaci se subwooferem zajistí hlubší basy a jsou schopni virtuálně nahradit vícekanálový systém.

Domácí kina v naší nabídce

  • 1
  •  

Co to jsou domácí kina?

V kategorii domácí kina naleznete redprodukční systémy, které pomohou Vaši televizi předat kvalitnější zvukový obsah, abyste si více vychutnali fotbalové zápasy, romantické filmy, nebo třeba poslech hudby. Na našem e-shopu naleznete ruzné kategorie, které Vám pomohou s výběrem.

Parametry pomáhající k výběru toho správného produktu:

Mezi nejpopulárnější značky domácích kin patří:   LG, Samsung, Sony Philips a další. Rozhraní domácí kin jsou: Bluetooth, WiFi,3,5 mm Jack, optický kabel, Cinch (RCA), HDMI, USB, a jiné. Rozhraní vybírejte podle možností Vašich televizorů. Dalším parametrem je konfigurace reproduktorů. Nejlepšího výkonu dosáhnete pomocí sestavy 5.1/7.0 a více a také pomocí připojení subwooferu a soundbaru.

 

 

 
Spinner Výpis se aktualizuje...