K provozování webu Nejceny.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace  
Souhlasím

Zboží bylo přidáno do košíku.
cena:
přidáno do košíku

Internetový obchod NEJCENY.cz » Kabely a redukce » Audio, video a TV » Optické kabely » Toslink kabely

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

Dostupnost: skladem do 48 hodin
Kód:617266 (P/N: 1050)
Výrobce: OEM
Záruční doba: 2 roky
293 Kč s DPH
242 Kč bez DPH
 ks 

Podrobný popis (Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m)

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

Technická specifikace a popis produktu jsou převzaty od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Diskuze Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m

K výrobku není zadána žádná diskuze. | Nový komentář

Další produkty z nabídky:

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
Partneři: FajnyWEB.cz, FajnySHOP.cz, FajnéVÁNOCE.cz, KERAMICKE-NOZE.COM

Copyright © 2004 - 2017 J+M Výpočetní technika
Powered by FajnySHOP.cz

prázdný


0 Kč s DPH