Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím
Gymbean - sleva 01/2020

Magnetická tyčinka Energetix, žába

do 5 dnů
990 Kč s DPH
818 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:618765
Výrobce: Energetix
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis

Magnetická tyčinka Energetix z leštěné oceli, elegantně zakončena drobným čtyřlístkem. Tyčka je velmi oblíbená pro své schopnosti, zmagnetizovat jakoukoliv tekutinu (nejlépe působí v horké např. čaj, mléko též i víno aj…) Zmagnetizovaná tekutina pročistí kompletně Váš organizmus, zbaví Vás stresu a nabije energií, působí též proti lámavosti nehtů a vypadávání vlasů. S naší tyčkou budete fit po celý den.

Zmagnetizované vodu používají miliony lidí na celém světě již mnoho let. Je to důležitá součást magnetoterapie. Magnetická tyčinka obsahuje permanentní bipolární magnet. Je vyrobena z oceli a na konci ozdobena, což jí dodává okrasný vzhled. Magnetická voda se připraví vložením magnetické tyčinky do tekutiny minimálně na 15 minut před konzumací, proces magnetizace se může urychlit mícháním během 2-3 minut.

Specifikace magnetické tyčinky Energetix:

  • Počet magnetů: 1
  • Síla magnetů: 2000 Gaussů
  • Délka: 185 mm
  • Materiál: nerezová ocel
  • V provedení s okrasným čtyřlístkem na konci tyčinky.
 

Magnetizace dává vodě zcela zvláštní a biologicky významné vlastnosti. Voda se stává měkčí (snižuje se povrchové a vnitřní napětí) a mění se i její chuťové vlastnosti. Většinou se doporučuje doba expozice 15 minut až 4 hodiny. Je všeobecně známo, že rostliny zalévané zmagnetizovanou vodou rostou lépe a mají sladší plody a je také významně pozitivně ovlivněna klíčivost semen. Magnetizace tekutin urychlí a účinky se prodlouží, pokud se tekutina uvede do varu a nechá se v magnetickém poli vychladnout. Tento postup je nejvhodnější při přípravě čajů, zejména z bylin. Magnetizovat lze i jídlo a hlavně ovoce s vysokým obsahem vody.

Využití magnetizované vody pro léčebné účely je možné datovat na tisíciletí. Avšak pouze v současné době se objevují první seriózní a vědecky podložené informace. Experimenty prokázaly větší odolnost organizmu proti infekci, regulační účinky na trávicí trakt, protiaterosklerotické účinky, zklidňující účinky na nervový systém.

Když si uvědomíme, že lidské tělo je tvořeno ze 70% vodou, která je kompletně vyměněna každých 15 dní, je zřejmé, že důležitost konzumace dostatečného množství kvalitní vody by neměla být podceněna. Voda je nutná pro správné fungování metabolismu - umožňuje účinný přenos látek i vylučování jejich odpadních produktů. Pod vlivem magnetů voda mění svou strukturu. Mění se její hustota, viskozita, vodivost, pH i povrchové napětí.

Zmagnetizované tekutiny jako je voda, minerálky, džus, čaj a jiné by měly být součástí každodenního pitného režimu pro dosažení celkově dobrého zdravotního stavu a posílení imunitního systému organismu. Zmagnetizovaná voda příznivě působí při zažívacích potížích, nadýmání, žaludečních vředech, při ledvinových a žlučníkových kamenech, menstruačních potížích a menopauze. Zmagnetizovaná voda je vhodná také pro ošetření pleti, mytí pokožky, při onemocněních jako je akné a ekzém.

Vliv magnetického pole na minerály a ionty rozpuštěné ve vodě je znám a technicky využíván pro úpravu vody již léta.

Prospěšnost zmagnetizované vody pro člověka je nezpochybnitelná. Výzkumy prokázaly, že zmagnetizovaná voda může vylepšit stav trávicí soustavy, podporovat obnovu tkání, ulehčit vylučování zplodin metabolismu i toxinů, posílit imunitní systém a snížit hladinu cholesterolu.

Podle profesora Israela Lina z Izraelského technologického institutu vylepšuje zmagnetizovaná voda rozvádění živin po těle tím, že zvyšuje rozpustnost minerálních látek. Tím se posiluje celkové fungování organismu. Po mnoho let se v Indii, Japonsku, Rusku a dalších zemích používá zmagnetizovaná voda na léčbu onemocnění, na znovunastolení metabolické rovnováhy a k vylepšení celkové vitality jinak zdravých lidí.

Holger Hanneman uvádí, že denní konzumace zmagnetizované vody představuje součást léčby zácpy a že by měla být užívána v kombinaci s dietou bohatou na vlákninu, která je nezbytná pro peristaltiku střev.

Zmagnetizovaná voda má některé speciální vlastnosti, které po jejím požití a vstřebání do organizmu přejdou na tělesné orgány. Lidské tělo tvoří zhruba ze 70% voda, a proto je velmi důležité neustále nahrazovat vyloučené tekutiny vodou co nejvyšší kvality.

Krev je také tvořena ze 49,5% vodou. Její funkcí je zásobování tkání kyslíkem a potřebnými živinami, stejně jako transport odpadních látek - což je další důvod, proč bychom měli pít vodu té nejlepší kvality. Dlouhodobé a pravidelné pití zmagnetizované vody může mít příznivý vliv na trávicí potíže (a to i preventivně), ale také napomáhá regeneraci tkání. Výsledky z laboratoře v Portoriku (které byly později potvrzeny i klinickými testy na pacientech) naznačily, že každodenní oplachování zmagnetizovanou vodou významně zkracuje dobu potřebnou k zahojení proleženin. Pokračování této terapie pak i účinně brání jejich znovuobjevení.

Diskuze

Alternativní produkty

Výpis se aktualizuje...